‌Пасхальний ярмарок провели у Дашаві

1 квітня, у Вербну Неділю, в парафії Собор Пресвятої Богородиці смт Дашава відбувся Пасхальний ярмарок. До цієї події впродовж кількох тижнів готувались цілою парафією. Двічі на тиждень у Народному домі відбувалися спільні зустрічі, на яких діти та дорослі писали писанки, робили кошики, плели віночки й виготовляли різні пасхальні сувеніри. Кожна людина висловлювала свої ідеї. Разом вони утворювали велику творчу спільноту. Окрім того, багато хто продовжував творити ці речі також вдома у родинному колі. Дорослі активно включилися у процес і відкладали свої хатні клопоти, щоб виготовляти різні вироби разом із своїми дітьми. А вже у неділю після кожної Літургії усі присутні мали можливість придбати собі ці вироби. Таким чином парафіяльна спільнота об’єдналася навколо ідеї створення парафіяльного духовного центру – саме на цю ціль будуть спрямовані зібрані кошти.

Щирої подяки заслуговують діти, батьки, селищний голова, працівники Народного дому та Селищної бібліотеки, які були активними учасниками всього процесу.

Попри те, що пасхальний ярмарок мав за ціль зібрати кошти, найбільшим його здобутком стала згуртованість і єдність між парафіянами. Це дало нагоду пересвідчитися, що коли люди гуртуються до спільноти – вони можуть осягнути великі цілі!

 

Інформацію подала Уляна Гужан

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.