Молодь з Городка взяла участь у духовно-патріотичному таборі «Гуркало-2015»

BpDoJ5CToa827-31 липня цього року, у підніжжя гори Парашка, поблизу села Корчин, що на Сколівщині, відбувся традиційний наметовий, відпочинковий, духовно-патріотичний табір «Гуркало-2015». Учасниками табору були молоді люди з м. Городка. Духівником та організатором  табору був отець Михайло Греділь, військовий капелан і сотрудник храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Городок.

Молитви, розмови, нічні чергування, шикування, забави, відпочинок, купання у водоспаді, виконання українських патріотичних пісень, а також праця у спільноті, взаємодопомога і підтримка один одного, військовий вишкіл – все це було у програмі цього табору.

Велика подяка тим, хто допоміг організувати і провести табір. Друзям з Правого Сектора “Дзвінці” і “Сірому”, Дмитру Раку бійцю бат.”Львів”. Дякуємо їм за вишкіл, за розповіді про події на фронті і досвід, яким вони поділились з молоддю, дякуємо за психологічні розмови і повчання і за спільну молитву. Дякуємо волонтерам Андрію Чмиру, Андрію Шпирко, Садовому Іванові, Гайдучку Павлові і Олегу Божикові за підтримку і допомогу, а  також нашим сусідам, хлопцям зі Стрия – Арсену Луковському і його друзям за гарні патріотичні пісні під гітару.

За час проведення табору, його учасники набрались багато нових сил, енергії, вражень, здобули нові навички, пізнали незвідане раніше та підкріпили свій патріотичний дух. І залишили в серцях організаторів приємні і добрі спогади.

Джерело: cerkva.horodok.lviv.ua