10-та річниця спільноти «Матері в молитві» с. Баня Лисовицька на Стрийщині

DSCN01295 лютого 2017 року, спільнота «Матері в молитві» парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Баня Лисовицька Стрийського району відсвяткувала ювілей 10-ти річчя від свого утворення. Спільнота, під керівництвом слугині Мирослави Гвоздецької збирається кожної середи на спільну молитву за своїх дітей і онуків, також цілої парафії і України, за свої родини і родини всього світу, за воїнів, полонених, поранених, за мир в Україні, за хворих і немічних, за всіх, хто просить про молитву.7

На святкування прибули запрошені матері спільнот Моршинського деканату, яких урочисто з квітами і привітаннями зустріли діти. Спочатку, вже за доброю традицією, усі спільно у супроводі координатора руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії п. Анни Форостини, молилися традиційну материнську молитву, після якої розпочалася Божественна Літургія, яку очолив ієрм. Дам’ян Кастран, ЧСВВ, у співслужінні з парохом о. Михайлом Коцуровським та іншими запрошеними священиками.

Отець Дам’ян звернувся до матерів зі словом духовного повчання, зсилаючись на євангельський уривок про митаря і фарисея. «Тільки виконуючи закон, людина не буде оправдана. Остаточна мета – відкритися на Божу любов, викрити свої упадки. Добрі діла не повинні будувати «его» людини. Не ділами ми спасенні, а любов’ю Божою, яка є до нас. Коли людина дивиться тільки на свої добрі вчинки, то не може визнати свої гріхи. Бог допускає навіть великі упадки, щоб упокорити нас. Без Бога, без упокорення не піднятися нам з упадків»,- зазначив священик.

Під час  святкового обіду, яким господині пригощали своїх гостей, усі захоплено дивилися різдвяну виставу, яку поставила для матерів молодь. Відтак помолилися молебень до Дитятка Ісус, заспівали пісню «За все тобі я дякую, Ісусе Спасе мій» і розпрощалися.

Усі матері з глибини душі дякують пароху о. Михайлу Коцуровському, матерям с. Баня Лисовицька за чудово організований молитовний захід.

Повідомила Анна Курилишин

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.