10-ту річницю спільноти “Сім’я Найсвятішого Серця Ісуса” відсвяткували у Ходорові

26 серпня 2017 року, храм святих безсрібників і чудотворців Косми і Дам’яна прийняв всіх, хто любить і вшановує Пресвяте Серце Ісусове. Урочистості відбулись з нагоди святкування 10-ї річниці діяльності у Ходорові молитовної християнської спільноти – “Сім’я Найсвятішого Серця Ісуса”. Ця спільнота є однією із 42 національних молитовних спільнот. Молитовні сім’ї Найсвятішого Серця Ісуса, кожна з яких налічує 14 людей, протягом року творять безперервну дев’ятиденну молитву (дев’ятницю), про силу і дієвість якої свідчить кожен член спільноти. Духовним провідником Сім’ї Найсвятішого Серця Ісуса в Україні є настоятель Гошівського монастиря отець Дам»ян Кастран, духівник спільноти у Стрийській Єпархії – о.Ігор Головчак. Національні відповідальні Сім’ї в Україні – Оксана-Зоряна і Роман Коцюбайли.

У серпні 2007 року отець Мар’ян Черепанич, декан Ходорівський, у храмі свв. Безсрібників і Чудотворців Косми і Дам’яна міста Ходорова благословив діяльність першої сім»ї спільноти. Впродовж десяти років ходорівчани, об’єднуючись у спільній молитві до Найсвятішого Серця Ісуса, створили 15 молитовних сімей, дві з них – при церкві святих рівноапостольних Володимира і Ольги, де парохом є отець Тарас Гриців До місії запровадження і поширення молитовного руху – Сім’я Найсвятішого Серця Ісуса у Ходорові активно долучилася регіональна відповідальна Богдана Свистак.

Святкування почались молитвами, молебнем до Пресвятого Серця Ісусового та виконання усіма присутніми духовного Гімну спільноти «Наче повний голос дзвону». У святковій Божественній літургії взяли участь п’ять священиків: духівник спільноти о.Ігор Головчак. декан Ходорівський о. Мар’ян Черепанич, отці – Микола Прунак, Тарас Гриців, Роман Тимчишин. Всі бажаючі мали нагоду приступити до Святого Таїнства Покаяння. Змістовну та повчальну святкову проповідь виголосив духівник спільноти о. Ігор Головчак. Після Богослужіння відбулась урочиста посвята чоловічої сім’ї до молитовної спільноти Найсвятішого Серця Ісуса і вручення подяк Стрийської єпархії УГКЦ найдостойнішим членам спільноти.

З вітальним словом до вірних звернувся отець-декан Мар’ян Черепанич. Національний Апостол в Україні Оксана Коцюбайло розповіла історію започаткування та розвиток молитовного руху в Україні, про дари і ласки, які отримує духовна сім’я, молячись у спільноті. На завершення святкувань прозвучав Гімн «Боже Великий Єдиний…». Після молитовного відновлення духовних сил, учасники з’їзду змогли підкріпити свої фізичні сили на спільній трапезі, яку з любов’ю приготували парафіяни храму.

З подякою Господові і всім людям, невимовною радістю за таку щасливу мить у житті, наповнені  думкою: «Нехай будуть прославлені Найсвятіше Серце Ісуса і Непорочне Серце Марії», – прощалися учасники святкувань.

Повідомила М. Краївська

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.