У Перемишлянах відбувся футбольний турнір серед священнослужителів Стрийської єпархії

12 вересня 2017 року, в Перемишлянах, з нагоди Дня Бога Творця відбувся традиційний футбольний турнір серед священнослужителів Стрийської єпархії. Турнір організувало Бюро екології Стрийської єпархії для пропагування християнського ставлення до довкілля і здорового способу життя.  Саме з цієї нагоди священики єпархії у вересні збираються разом для спільної молитви і заняття спортом. У змаганнях взяли участь священики з трьох районів Стрийської єпархії Перемишлянського, Стрийського та Городоцького.

Перед початком футбольного турніру його учасники молилися молебень до Бога Творця у храмі святого Миколая, в якому душпастирював блаженний священномученик Омелян Ковч – покровитель священнослужителів УГКЦ.

Після закінчення богослужіння, розпочалися змагання. Турнір відбувався за круговою схемою: усі команди-учасниці зіграли між собою по одній грі, тривалість якої – 2 тайми по 12 хвилин. У кожній команді грало по 5 учасників, а змагання обслуговували кваліфіковані арбітри.

Цьогорічний турнір був особливо інтригуючим тому, що всі три команди заробили однакову кількість очок. Все вирішувала різниця забитих-пропущених м’ячів.

За підсумками змагань, переможцями турніру стала команда Стрийського району. Решта команд розташувалися таким чином: ІІ місце – Перемишлянський район і ІІІ місце – Городоцький район.

На завершення, відбулася церемонія нагородження. Команди призери були нагороджені пам’ятними кубками, які під спільні оплески усіх команд учасниць вручив о. Олег Кобель, референт Бюро з питань екології Стрийської єпархії, який ще раз привітав переможців і подякував організаторам та усім священикам, які прибули до Перемишлян та взяли участь у турнірі.

Насамкінець, усі учасники змагань, спільно помолились і подякували Богові Творцеві за вдало проведений день.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.