15 лютого – День богопосвячених осіб

15 лютого Українська Греко-Католицька Церква відзначає День богопосвячених осіб. Цим святом прагнемо підкреслити важливість християнського покликання до монашого життя. Як Бог кличе чоловіка і жінку до створення сім’ї, аналогічно, Він кличе і до монашества – життя безженного, вільного від родинних прив’язаностей, також, добровільної убогості, послуху та чистоти. Монашество тут не протиставляється іншим соціальним чи моральним станам, а – доповнює розмаїття людських шляхів, якими кличе нас до себе Бог.

Цьогоріч, 11 лютого відбулася проща монашества УГКЦ до Дрогобича. Богослужіння очолив Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ, у співслужінні владики Тараса, єпарха Стрийського, владики Михаїла, екзарха Одеського, владики Григорія, єпископ-помічника Самбірсько-Дрогобицької єпархії, владики Богдана, єпископ-помічника Стрийської єпархії, і владики Володимира, єпископ-помічника Львівської архиєпархії. Участь у прощі взяли близько 300 богопосвячених осіб, серед яких і богопосвячені особи зі Стрийської єпархії1.

Преосвященні владики Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський, Преосвященний владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії та синкел Стрийської єпархії у справах монашества ієрм. Ігор Стельмах, ЧНІ вітають усіх богопосвячених осіб нашої єпархії з їхнім святом.

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.