Архиєрейська Літургія та освячення купелі святого Івана Хрестителя у Стрілкові на Стрийщині

12 листопада 2017 року, Преосвященний владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії, відвідав с. Стрілків на Стрийщині, де у храмі Успіння Пресвятої Богородиці очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Після богослужіння Архиєрей освятив купіль св. Івана Хрестителя. Єпископові співслужили адміністратор парафії о. Зиновій Микласевич, сотрудник о. Юрій Лесишин та запрошені священнослужителі.

В часі Літургії владика Богдан, роздумуючи над євангельським уривком про зцілення біснуватого, представив усім присутнім позицію Бога і диявола до людини: “Гріх умертвляє людину, а Бог є ініціатор і джерело всякого визволення та радіє, коли віднаходить своє творіння”, – сказав проповідник та звернув увагу на важливий момент стосунку з боку людини до Бога, коли вона, маючи право вільного вибору, обирає Христа і тим самим осягає правдиву свободу.

Говорячи про відмінність між релігією та вірою людини, єпископ сказав, що “віра – це коли людина торкається Бога серцем і сила виходить з Нього та її зціляє”, а також проповідник, аналізуючи дії атеїстичних державних систем, котрі відкидали усе, що є добрим, пояснив причину вбивства віруючих людей – “бо вони бачать Бога, пізнавши Його через віру”.

На завершення владика Богдан наголосив на потребі читання Божого слова та важливості Таїнства Покаяння, через які людина стає на дорогу, що веде до вічного життя.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.