«Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя…» – Веселі канікули з Богом у Ходорові

71 по 7 серпня 2016 року, відбувся табір «Веселі канікули з Богом» в м. Ходорів. Під духовною опікою і керівництвом о. Мар`яна Черепанича, о. Тараса Гриціва (настоятеля храму свв. Володимира і Ольги), о. Миколи Прунака  та семінаристів Львівської та Франківської духовної семінарії, а також аніматорів, діти та молодь парафій міста провели цікаві та повчальні канікули при храмі свв. безсрібників Косми та Дем`яна Участь у таборі взяли 180 дітей, які не лише відпочивали та веселились, але й слухали курси катехизації, брали участь у богослужіннях, приступили до Святих Тайн Сповіді і Євхаристії.

Слід зазначити, що програма табору була насиченою, цікавою та повчальною. Кожний день розпочинався із спільної молитви та виконання гімну України, що неабияк зближувало усіх як з Богом, так і один з одним. Опісля відбувалась весела зарядка, ігри, танці, різноманітні банси, які не лише веселили дітей, але й стимулювали їх бути рухливими та позитивними увесь день.

Важливим є і те, що кожного дня діти виконували гімн світового Дня молоді – «Блаженні милосердні», адже саме тема милосердя була головною на таборі.

Також, на дітей очікували різноманітні ігри у командах, де вони вчилися як катехизму, так і вмінню бути дружніми, справедливими, чесними та відповідальними один за одного. Кожна гра проводилась із певною виховною метою, яку слід було засвоїти її учасникам. Також аніматори проводили для дітей різноманітні майстер класи із виготовлення виробів своїми руками, акторської майстерності, малювання та ін. Неабияк згуртував та здружив учасників табору спільний похід на природу, адже в цей день з Божою поміччю було подолано майже 11 км. Активні ігри на природі, готування їжі на вогні, спільні пісні під гітару ще надовго залишаться у пам`яті молоді.

Весело та захоплююче пройшла і тематична фотосесія у таборі. Обравши собі відповідний цікавий образ, кожний її учасник отримав жартівливі, подекуди і кумедні фото.
Кульмінаційним моментом у таборі була Свята Сповідь та Святе Причастя. Очистивши свої душі та отримавши духовні настанови, дітвора прийняла у своє серце нашого Спасителя.

Для дітей старшого віку кожного вечора у таборі організовувався перегляд фільму на відповідну релігійну тематику, після чого кожен мав змогу обговорити та поділитись враженнями від перегляду.

Останнього дня табору усі набуті знання діти продемонстрували під час гри «Що? Де? Коли?», яка містила у собі теми усіх прослуханих ними катехизацій. Опісля кожен міг продемонструвати свої вміння у шоу «Ходорівщина має талант». Удосталь повеселившись під караоке, пісні та банси, отримавши заслужені призи та настанови від керівників табору, дітвора відтепер з радістю та нетерпінням чекає наступного літа і наступного табору, щоб знову однією великою Божою сім`єю провести канікули з Богом.

Повідомив о. Тарас Гриців