Ближче до Бога вчилися бути діти на таборі в с. Підгірці

З благословення адміністратора храму Зіслання  Святого Духа о. Богдана Дмитріва, 20 липня 2017 року, в с. Підгірці на Стрийщині розпочався  табір «Ближче до Бога», котрий провели аніматори храму свв. Володимира і Ольги зі Стрия. Близько 40 дітей та молоді мали можливість протягом тижня розпочинати свій день з молитви, роздумувати про роль Ісуса та Богородиці у нашому житті, поглибити свої знання про Святе Таїнство Євхаристії та заповіді Божі, творити діла милосердя. З великим зацікавленням молодь слухала і науки брата Романа Щурка про поділ храму.

Окрім молитви та роздумів учасники табору мали можливість брати участь у водних процедурах, танцювати банси, створювати своїми руками унікальні шедеври, а також довести усім, що Підгірці мають талант. Кожний день табору завершувався молитвою на вервиці та грою-листуванням «Таємний друг», у котрій кожний учасник мав можливість написати таємну листівку, зробити невеличкий таємний подарунок своєму другові.

Урочисте завершення табору відбулось 28 липня врученням образочків на молитовну згадку. Усі учасники табору висловлюють щиру подяку  аніматорам за спільну молитву, теплу атмосферу та незабутні враження.

                                                                        Повідомив о. Богдан Дмитрів

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.