«Брейн-ринг»

17 жовтня 2015 року Катехитична комісія Стрийської єпархії проведе єпархіальний рівень християнської інтелектуальної гри «Брейн-ринг», яка присвячується 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького.

До участі у грі запрошуються учні парафіяльних шкіл віком від 10 до 17 років, які відповідно будуть змагатися у двох окремих вікових групах: І група – 10-13 років, ІІ група – 14-17 років. Гра відбудеться в суботу 17 жовтня о 12.00, за адресою: м. Жидачів, вул. Грушевського, 38 (ЗОШ №2). Положення про гру, умови участі, порядок і правила гри подано нижче.

 

Положення про християнську інтелектуальну гру «Брейн-ринг» присвяченій митрополиту Андрею Шептицькому «Найдорожчий таточко»

Мета: Зацікавити дітей та молодь до поглибленого вивчення життя та діяльності митрополита Андрея Шептицького через залучення до гри – змагань.

Учасниками гри є діти та молодь віком від 10 до 17 років сформовані у дві категорії:

І категорія – 10 – 13 років;

ІІ категорія – 14 – 17 років.

Гра проводиться на рівнях:

– парафіяльний – довільна дата;

– деканальний – до 5 жовтня 2015 року;

єпархіальний – 17 жовтня 2015року;

– всеукраїнський – 14 листопада 2015 року

Умови конкурсу:

У певній парафії формується команда із 6 осіб (учнів парафіяльної катехитичної школи), яка приймає участь у деканальному рівні гри. Команда має свою власну назву і капітана команди.

Під керівництвом священика, Голови деканального катехитичного осередку, у визначений день відбувається деканальний рівень гри.

Команди – переможці деканального рівня приймають участь у змаганнях єпархіального рівня, яке відбудеться 17 жовтня 2015 року у приміщенні ЗОШ №2, м. Жидачів.

Організація гри:

  1. У «Брейн-рингу» одночасно грають дві команди у кожній з яких 6 гравців.
  2. Ведучий зачитує питання. Після того, як прочитано весь текст запитання, подається команда «Час». Після звукового або світлового сигналу, команда може натиснути на кнопку або іншим способом повідомити про бажання відповісти на запитання, як це було обумовлено раніше. Якщо команда натиснула на кнопку до сигналу, фіксується «фальстарт» (заборона відповіді) і команда втрачає право відповідати на це запитання. У цьому випадку інша команда отримує 30 секунд на обдумування.

Якщо обидві граючі команди натискають кнопки до сигналу, фальстарт фіксується тільки у команди, яка натиснула першою.

  1. За правильну відповідь команда отримує один бал.
  2. Якщо обидві команди відповідають неправильно, то за наступну правильну відповідь на запитання команда отримує два бали.
  3. Якщо обидві команди двічі відповідають неправильно, то за наступну правильну відповідь на запитання команда отримує два бали.
  4. Якщо обидві команди тричі відповідають неправильно, то вони дискваліфікуються і припиняють подальшу боротьбу.
  5. Бій проводиться до того моменту, коли одна з команд відповість на 5 запитань.
  6. На обговорення версії відповіді виділяється 1 хвилина.
  7. По закінченню 1 туру команда-переможець грає з командою–переможцем. Виграє та команда, яка дійде до фіналу.
  8. Команди переможці єпархіального рівня візьмуть участь у всеукраїнському рівні гри 17 листопада 2015 року в м. Львів.

Питання в часі гри будуть сформовані на основі книги «Найдорожчий таточко. Дітям про митрополита Андрея Шептицького», Львів: Катехитична комісія КГВА УГКЦ, 2015 р.

У випадку додаткових запитань чи потреби роз’яснень звертатися в Катехитичну комісію Стрийської єпархії УГКЦ, або писати на електронну пошту stryicomm@bigmir.net.