«Будьте милосердні, як Отець ваш милосердний» – реколекції в Семигинові

cemЗ нагоди проголошення папою Франциском Ювілейного року Божого Милосердя, у с. Семигинів, що на Стрийщині, 23 квітня 2016 року відбувся день духовної обнови, які проводив о. Олег Барбуляк, котрий є одним з трьох священиків Стрийської єпархії, що отримали благословення від Святішого Отця бути місіонерами милосердя і розрішати гріхи зарезервовані Римським престолом.


На першій науці вірні поринули у час створення світу, де детально розглянули перший гріх  прародичів. Реколектант пояснив, що диявол спокусник, як тоді так і сьогодні, використовує одну тактику. Вивчає, що подобається людині, додає до спокуси крапельку отрути і так, спокушаючи, віддаляє людину від Бога.
На наступній науці місіонер милосердя розвіяв міфи про те, що: сповідь раз на рік врятує духовне життя; всі винні у моїх гріхах, крім мене; що часте приступання до сповіді свідчить, про велику гріховність.

І на останку проповідник наголосив на важливості доброї та щирої сповіді та дотримання постанови поправи, як ключ до оздоровлення душі. Також о. Олег Барбуляк відвідав катехитичну школу, де діти під час заняття писали писанки і священик розповів учням про значення та символізм писанки.

Підготувала Галина Зайшла.