«Будьте милосердні як Отець» – VIІ з’їзд вівтарних дружин Стрийської єпархії

dsc_02821 жовтня 2016 року, з нагоди Року Божого Милосердя, під гаслом «Будьте милосердні, як Отець», в стінах Львівської духовної семінарії Святого Духа, відбувся VII з’їзд вівтарних дружин Стрийської єпархії. Участь у з’їзді, який організувала Катехитична комісія, взяли близько 200 вівтарників, які приїхали з різних куточків єпархії. Основною метою проведення з’їзду було звернення особливої уваги на хлопців, які є добрими помічниками священиків у парафіях, залучення до більш активної участі у церковному житті та сприяння їхньому духовному зросту.

Захід розпочався Божественною Літургією, яку очолив о. Андрій Бінас, Голова Катехитичної комісії, після чого духовні науки на тему Божого милосердя,  для присутніх виголосив о. Степан Ковалик. Також, згідно програми заходу відбулась екскурсія – ознайомлення із Львівською духовною семінарією та змагання з футболу. Переможцями змагань у молодшій віковій категорії (7-12 р.) стала команда вівтарників із м. Жидачева, а у старшій (13-17 р.) – команда вівтарників із с. Раделичі Миколаївського деканату.

Завершився з`їзд врученням кубків переможцям турніру та поверненням додому його учасників. Варто зазначити, що команда переможців у старшій віковій категорії візьме участь у міжєпархіальній “Парафіяді” з футболу, яка пройде в листопаді в Івано-Франківську.

Катехитична комісія Стрийської єпархії висловлює вдячність Відділу душпастирства спорту УГКЦ за надання кубків для переможців.

Повідомив Іван Чопань,
референт Катехитичної комісії Стрийської єпархії