Червневі нічні чування у Кохавині

DSC_0348

Місяць травень є місяцем життя, матері, Богородиці. Мати передає естафету життя і любові дитині… Червень є місяцем почитання Христа Чоловіколюбця. Такою провідною думкою були проникнуті червневі нічні чування у відпустовому місці в Кохавині, які традиційно відбуваються у другу п’ятницю місяця. Отець Володимир Груца, який провадив молитовні чування, у своїх роздумах наголошував на постійному взаємозв’язку Матері Божої та Ісуса Христа.

Після Вечірні, яку служив о. Юрій Банга, Вервиці та Хресної Дороги молодь зі спільноти «Кохавинські зорі» подарувала всім присутнім духовну програму: роздуми, пісні та музику. Молодь внесла до собору і поклала до стіп Богородиці дар кохавинської землі, квіти тюльпанового дерева, пелюстки яких зображують на взаємозв’язку любові Бога і ближнього.

Після цього було відслужено Молебень до Христа Чоловіколюбця та Водосвяття на чудотворному джерелі. Святу Літургію в соборі очолив о. Михайло Гарват, який виголосив проповідь, заохочуючи всіх до взаємного примирення. Опісля линула молитва на оздоровлення за посередництвом бл. Миколая Чарнецького. Завершувалися чування за спільною трапезою в стінах монастиря.

 

Редемптористи з Кохавини