Чи ти був на Голгофі, чи бачив Хреста, на якому Син Божий вмирав?

IMG_0475«Чи ти був на Голгофі, чи бачив Хреста, на якому Син Божий вмирав?» Саме з таким запитанням, 20 квітня 2016 року, семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа провели Хресну дорогу у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у місті Новий Розділ . Саме цим запитанням були переповнені розважання кожної стації та кожна пісня Ісусової хресної ходи. Семінаристи вже другий рік поспіль проводять таку молитву на даній парафії. Як і минулого року храм був переповнений людьми.

«Сьогодні ми з Христом страждаємо, але з ним також і готуймося до Воскресіння!», – звернувся до присутніх один з братів. Дійсно, Христос не зосереджує нас на стражданнях і терпінні, але через них спрямовує нас до злуки з Ним у вічній радості. Лише правдиво переживши вмирання для гріха разом з Сином Людським, ми можемо удостоїтися радості Воскреслого Сина Божого.

На завершення молитви, з подякою звернувся парох о. Микола Міджак; «Щиро дякуємо братам семінаристам за їхню молитву і працю, бо через них інші отримають радість повну».

о. Роман Штігер,
сотрудник парафії Різдва Пресвятої Богородиці