Читацька конференція присвячена постаті Йосифа Сліпого

17 лютого 2017 року у м. Жидачів було проведено читацьку конференцію присвячену 125-ій річниці від дня народження Патріарха УГКЦ Йосифа Сліпого. В часі заходу присутнім слухачам було представлено життєвий шлях владики Йосифа Сліпого. Розповідь доповнював п. Петро Приходько, вчитель Жидачівської ЗОШ І-ІІІст, протягом заходу він цитував висловлювання з книг споминів Йосифа Сліпого.

Огляд  видань про великого сина-мученика Української Христової Церкви з фондів бібліотеки провела бібліограф Галина Корнецька, яка зачитувала тексти з книг, в яких найяскравіше висвітлено постать Митрополита Йосифа.

Присутні мали можливість переглянути вибірки документального фільму про Йосифа Сліпого.

Під час заходу читці – Роман Цицик, Святослав Карпінський  – читали вірші. Соломія Лемеха, учениця гімназії ім. Омеляна Партицького, виступила з чудовою тематичною авторською поезією духовного змісту.

На завершення конференції о. Василь, звертаючись до присутніх, наголосив, що 2017 рік Українська Греко-Католицька Церква і Синод єпископів присвячують особі Патріарха Йосифа Сліпого – мужнього ісповідника віри – з нагоди 125-річчя від дня його народження. Також священик підкреслив, що ця читацька конференція розпочинає ряд подібних заходів, які будуть проведені у місті та Жидачівському деканаті.

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.