День духовної віднови у Семигинові

IMG_86273 січня 2016 року, на парафії Водвиження Чесного Хреста, с. Семигинів, що на Стрийщині, відбувся день духовної віднови у часі передріздвяному часі. Черговий раз парафіяни мали змогу почути Боже Слово з уст проповідника о. Миколи Фредини, адміністратора парафії Пресвятої Трійці, що у Солонці на Львівщині. Однією з провідних тем зустрічі було наголошення на важливості милосердя у житті кожної людини зокрема, яку реколектант підсилив розповідями з життєвого прикладу, і де зазначив, що цей рік у який ми ввійшли є Роком Божого Милосердя, який проголосив Франциск Папа Римський.

Звертав також увагу отець-реколектант на те, щоб “насправді навчитися Господа чути, бачити, розуміти і найважніше навчитися прожити своє життя так, щоб воно було прожите не надаремно… Також дуже не просто побачити у іншій людині – людину, а не її контури. Ми дуже часто, або повсякденно не бачимо людей, а звикаємо, що вони є у нас, найбільше дістається тим, кого ми називаємо скарбом. Спробуймо не раз по іншому подивитися на життя. Господь дає великий шанс, та посилає нас до різних людей, посилає для того, щоб побачили людину, як творіння Боже”, – зазначив проповідник.

Висловлюємо щиру подяку за організацію передріздвяного дня духовної обнови адмімістратору парафії о. Михайлу Романчуку, та проповіднику о. Миколі Фредині, за прийняття запрошення, простоту і доступність науки.

Повідомила аніматор
Галина Зайшла