День духовної віднови у Великих Глібовичах

2 березня 2018 р. на парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Великі Глібовичі відбувся День духовної віднови для членів спільнот «Матері в молитві» та «Живої вервиці». Темою духовних роздумів була «Молитва в житті християнина». На початку науки  с. Наталя Мельник із  Згромадження Сестер Пресвятої Родини  разом з вірними роздумували над запитанням «Ким для мене є Бог до якого я молюся?».  Цей особистий досвід, як відповідь на це запитання,  є важливою запорукою успішної молитви, що наповнює радістю від «живої молитви».

Наступними  запитаннями, які спонукали до пошуку особистої відповіді були запитання «Яке моє ставлення до Бога?», «Що мені Бог дав?». Одним з пунктів науки були роздуми над  досвідом  молитви учнів Христових із книги Діянь апостолів. Де черговим запитанням було «Як Господь себе почуває?». Після зустрічі у храмі, відбулася ще одна зустріч в катехитичному класі з подружніми парами. Тут спільно роздумували про молитву, про виховання дітей і самого себе.

Відкривати Бога живого, Бога який провадить мене, обдаровує, а я  відповідаю, що готовий слухати Його і з довірою виконувати  Його волю.  Саме з такою настановою повертались учасники дня духовної віднови до своїх родин.  Дякуємо Богу за прожитий  день і за духовні науки с. Наталі.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.