День духовної віднови в Дунаєві

31 березня 2018 року, в Лазареву суботу, в селі Дунаїв Перемишлянського району відбувся день духовної віднови, який провадив о. Андрій Павлів, духівник руху ” За тверезість життя” Львівської Архиєпархії УГКЦ. Під час науки о. Андрій наголосив, що після того як Христос воскресив Лазаря, він зодягнувся у ласку Божу і цілковито присвятив себе Богові, згідно передання Церкви став єпископом. Але ми так не чинимо, наша невдячність заважає нам побачити ту велику жертву Божого Сина за кожного з нас.

Ісус заради людини іде в безодню, іде на смерть, щоб вирвати кожного з гріха. Але людина того не цінить, тому і часто повертається після свят до старого життя, до гріхів. Звикає жити цілий рік без Бога, без Святих Таїн. Чи вистачить один раз в рік випрати одяг і ходити в брудному? Образ Божий в людині залишається забрудненим.
Кожна особа повинна мати міцний фундамен у Бозі, Святих Таїнах і християнському житті. Так як учнів христових раніше впізнавали на вулицях, так і кожного християнина повинні “впізнавати”. Тоді будемо міцні як скеля у Христі.
Реколектант також підкреслив велику шкоду, яку алкоголь чинить в людському житті та його зловживання спричиняє до занепаду будь-якої родин.

 

Повідомив адміністратор о. Роман Чопань.

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.