Владика Тарас у День Незалежності України: «Живімо в правді і правда усіх нас зробить дійсно вільними»

Перемишляни_11-1024x68324 серпня 2016 року, в 25-ту річницю Незалежності України, в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Стрию відбулась Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Єпарх Стрийський Преосвященний владика Тарас (Сеньків). Звертаючись до присутніх з проповіддю, єпископ привітав усіх із Днем Незалежності України, побажавши українцям щирого прагнення перебувати і жити в правді.

«Незважаючи на ці роки незалежності, які з людського погляду можемо вважати до певної міри змарнованими, з другої сторони є одна велика річ – в українському дусі народжується велике прагнення правди. І можемо бути певні, що настане мить, коли це прагнення правди переможе всяку неправду. Каже Христос “Пізнайте правду і правда вас визволить”. І завдання, яке перед нами сьогодні ставить Господь – це жити в правді, щоб у наше суспільство повернулися поняття людяності, благородства, доброти. Для того, щоб Україна, яка є в серцях людей стала дійсністю, усім нам потрібно бути чесними, добрими і мати велике бажання пізнати правду. І в сьогоднішній ювілей, усім бажаю перебувати і жити в правді, і правда усіх нас зробить дійсно вільними».

Після завершення богослужіння, єпископ та всі присутні, у стіп Ліської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці спільно помолилися за мир і спокій в Україні та єдність українського народу.

Прес-служба Стрийської єпархії