Діти Карітасу Стрийської єпархії взяли участь у фестивалі в Тустані

17 червня 2017 року в селі Урич на Львівщині, у заповідному комплексі Тустань відбулося веселе і розважальне дійство-фестиваль «Змінимо Україну разом». За деякий час до початку фестивалю, організаторами було оголошено конкурс дитячих малюнків на тему «Україна моєї мрії», в якому активно взяли участь  користувачі проекту «Національна мережа центрів для дітей та сімей» що діє у єпархіальному Карітасі. Учасниками конкурсу були діти ВПО, діти – батьки яких є учасниками АТО, діти із сімей СЖО, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. Загалом було залучено дітей із різних шкіл міста Стрия та району.

Переможцями конкурсу малюнків «Україна моєї мрії» стали 18 учасників зі Стрийщини. Винагородою за старання була участь у інтелектуально-розважальному квесті у Тустані 17 червня. Працівниками Карітасу було організовано поїздку до Тустані, яка розпочалася  з благословення і спільної молитви за щасливу дорогу. В автобусі всю дорогу гід розповідав веселі і цікаві історичні факти про місто Стрий, річку Стрий, його  відомих діячів, про фортецю Тустань і її легендарних героїв. Протягом усього дня дітей весело і активно розважали аніматори, проводячи з ними не тільки спортивні естафети й ігри, а й інтелектуальні конкурси на логічне мислення, пам’ять, спостережливість й кмітливість. Також фірма BOSCH попіклувалась про харчування юних учасників, організувавши смачний обід  з «продимленими стравами», приготованими на лоні природи. Завершальний етап фестивалю відбувся дуже зворушливо: маленькі переможці разом з дорослими учасниками квесту спільно склали макет України, з дерев’яних частин-пазлів, на кожному з яких було написано обласне місто.

Після цього, організаторами було вручено нашим переможцям конкурсу гарні призи і медалі. Діти були дуже задоволені. Емоції просто вирували у повітрі. Всі малюнки учасників-переможців були виставлені у приміщенні музею. Діти були щасливі коли побачили свої роботи на виставці. Вони по-справжньому пишалися своїми маленькими досягненнями.

Щасливі, веселі і емоційно-заряджені дітлахи повернулися додому, везучи свої заслужені подарунки. Ця подія, зокрема, перемога у конкурсі додасть їм впевненості у собі , в своїх силах та можливостях. Бо саме у руках цих ще маленьких громадян нашої держави лежить велике і світле її майбутнє. Хай Господь їм у цьому допомагає!

Кузімчак Л. М.
соц. педагог БФ «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ»

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.