Діти катехитично-хорової школи «Покров» співом вітали владику Тараса

В п’ятницю 30 березня 2018 року, в парафії Покрови Пресвятої Богородиці села Гірське на Миколаївщині відбулася канонічна візитація, яку провів Преосвященний владика Тарас (Сеньків), Єпарха Стрийський. Після Літургії, в рамках свого візиту, владика відвідав Гірську катехитично-хорову школу «Покров», що діє уже 2 роки при місцевому храмі. Учні цієї школи привітали почесного гостя своїм співом та музичними композиціями. Владика Тарас поблагословив дітей і заохотив їх до подальшого навчання, розвитку своїх талантів на славу Божу. Відзначив високий рівень виконання духовних творів дитячого хору «Дзвіночки» (керівники – Марія Гев та Наталя Подобівська) та їх активну участь у недільних Богослуженнях. Хоровий колектив виконав страсні пісні: «Чи ти був на Гологофі», «Прийди до мене» та «Помилуй нас, Боже». Ознайомившись із навчальним планом, він також зауважив, що «катехитично-хорова школа «Покров» – єдина у Миколаївському районі школа такого типу, яку очолює о. Василь Подобівський. Дуже добре, що є така можливість дітям навчатися катихизації, хорового співу та музичного мистецтва. Бажаю вам у цій добрій справі успіхів».

В продовження свого візиту Владика Тарас Сеньків також відвідав Гірський НВК та сільську раду. А вже ввечері у храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбулася Хресна Дорога «Під хрест Твій стаю, Спасителю мій милий», яку підготували учні та викладачі катехитично-хорової школи (Марія Гев, Наталя Подобівська та о.Василь Подобівський). Музично-сценічна постановка 14 стацій Хресної Дороги об’єднала усіх парафіян у спільній молитві. Дитячий хор «Дзвіночки» супроводжував кожну із них страсними піснями та молитовно-поетичними розважаннями.

Адже, час великого посту – це час дороги, якою йшов Ісус Христос з хрестом на своїх раменах. Участь у Хресній Дорозі – це коли кожен із нас стає і несе свій хрест. У кожного він свій, але Дорога спільна. На ній ми зустрічаємо біль, розчарування, приниження, втрати, але водночас пізнаємо безкорисливу Любов. Таким чином учні школи «Покров» своїми талантами прославляють Бога – жертвуючи свій час, зусилля, працю та любов до співу. Роздумуємо разом над Хресною Дорогою Ісуса у нашому житті…

Повідомила Марія Гев

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.