Діти з катехитично-хорової школи «Покров» у Гірському прославляють Бога своїм співом

9 листопада 2017 року, в Гірському на Миколаївщині, відбулося свято «Музичні барви осені», яке підготували учні Гірської катехитично-хорової школи «Покров», що діє при місцевому храмі Покрови Пресвятої Богородиці. Діти продемонстрували свої успіхи і те, як вони працювали протягом двох місяців навчального року. Підготували музичну програму викладачі – Марія Гев та Наталя Подобівська.

Шедеври музичної класики та українські народні пісні прозвучали на гітарі у виконанні Вероніки Сидор, Ярослава Кахнича, Оксани Стеців, Софії Подобівської, Назара Андрусика та Софії Прус. На фортепіано «осінні» мелодії виконувала Віталіна Андрійчик і Петро Марків. Особливий музичний настрій подарував глядачам дует сопілкарів у складі Христини Лучечко і Богдана Легкого.

В продовження концертної програми виступив дитячий хор катехитично-хорової школи «Дзвіночки» (керівник – Наталя Подобівська) із молитвою «Отче наш». Ведуча свята Ярина Дудич відзначила, що: «В нашій Україні зараз дуже важкий і неспокійний час. Ми, молоде покоління, вчимося, підростаємо, щоб будувати щасливу, мирну країну. Ми молимося за мир і щасливу долю рідної Батьківщини».

У виконанні хору прозвучали такі твори: «Діва Марія» (сл. і муз. Л. Горової), «Пісня про час» (сл. Н. Бонь, муз. М. Ведмедері) «Ми – Твої діти» та «Хмаринка щастя» (сл. і муз. М.Гев). Акомпонували колективу на гітарі – Оксана Стеців і Софія Прус.

Із словами привітань та побажаннями подальших успіхів виступив директор катехитично-хорової школи «Покров» о. Василь Подобівський та заступник директора Гірського НВК Світлана Кахнич.

Школа «Покров» засобами духовної та української народної музики працює над вихованням молоді та організації їхнього культурно-мистецького дозвілля. Адже українська пісня – душа нашого народу. Як багато народних пісень знають наші бабусі та матусі. І дуже важливим є навчання молодого покоління народної пісенної творчості.

Пісня – як птах – вільна і сильна. На своїх могутніх крилах вона несе нашу історію, всю нашу українську самобутність. Так і діти – у своїх юних серцях несуть щиру любов до Бога і свого рідного краю.

 

Марія Гев,
викладач Львівської державної
хорової школи «Дударик» ім. М.Кацала

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.