Діти з Миколаєва організували благодійний різдвяний вертеп

14 січня 2018, у день свята Обрізанння ГНІХ та св. Василія Великого, на парафії св. Миколая у місті Миколаїв, зреалізовано різдвяний задум, що за благословення отця пароха Андрія Павліва, так наполегливо і з трепетом серця приготували діти, які готуються до Першої Сповіді та Причастя. Протягом двох місяців, 45 чистих сердець, під опікою сотрудника парафії  о. Руслана Царя та їмості Юлі, готуючись до вертепу, зливалися із різдвяними персонажами Святого Сімейства, ангелів, пастушків, царів, усіх інших дійових осіб, даючи можливість своїм батькам та усім присутнім у черговий раз духовно пережити подію Різдва Ісуса Христа.

Вертеп був благодійним, і усі заколядовані дітьми гроші було витрачено, щоб придбати подарунки для дітей-сиріт. Із різдвяним настроєм, колядою та щедрими дарунками 15 січня діти вирушили до смт Журавно. Радість від Різдвяної феєрії заполонила не тільки серця 29 дітей сиротинця, що на час свят залишилися з відчуттям самотності та покинутості, але й тих, які приїхали подарувати їм усмішку, обмінятися теплими обіймами і розділити їхній підвечірок. Різдвяне тепло новонародженого Ісуса зігріло всіх своєю любов’ю, даруючи неперевершені пережиття цих Різдвяних свят, що залишаться у пам’яті усіх на все життя.
Щиро дякуємо Господу Богу, що спочив у ласкавих обіймах своєї матері Марії та обручника Йосифа, за можливість засіяти стільки зерен любові і доброти у наших дітях, а отцю пароху Андрію Павліву за його молитви та всебічне сприянння реалізації задуму цього свята.
Повідомив о. Руслан Цар
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.