Діти з с. Дуліби на Жидачівщині провели веселі канікули з Богом

З 27 по 30 червня 2018 року, в парафії с. Дуліби Жидачівського району, відбувалися «Веселі канікули з Богом», які проводили аніматори парафіяльної спільноти УМХ сіл Трибоківці і Квітневе. За ці дні ми добре потоваришували з дітьми, також проводили їм цікаві ігри, танцювали веселі та запальні банси, співали багато пісень, проводили майстер-класи, а також науки на тему “Молитва”.

Були дуже рухливі та хороші діти. Ми побачили в їхніх очах неабияку захопленість і цікавість до усього що ми робили. Вони були дуже привітні та усміхнені. Дивлячись на них завжди хотілося посміхатися. Наші “Веселі канікули з Богом” відвідало приблизно 70 дітей. І приємно те, що з кожним днем їх ставало дедалі більше і більше.

Але це б усе не відбулося, якби не наші аніматори, а саме: Галина Сторож, Надія Маркевич, Галина Холявка, Оля Мирка, Василина Вишневська і я – Оля Борачок. Дякую вам за такий чудовий проведений час. Надіюся що ще не раз нам усім випаде така нагода проводити разом “Веселі канікули”

Не менш важливою особою був наш духівник – о. Анатолій Доманський. Вдячні за вашу присутність з нами у ці дні, за цікаві та корисні всім нам науки, захоплюючі ігри, спів пісень та гру на гітарі. Спасибі вам наш о. Анатолію за ту моральну підтримку, а також за ваші безцінні поради без яких ми б не змогли так класно проводити ці веселі канікули. І дякуємо за те, що як були моменти коли ми були розгублені, ви нас завжди виручали і допомагали нам в усьому.

Ще хочемо подякувати о. Михайлу Чмиру, за запрошення, а також за те що були з нами усі ці дні, і багато нам допомагали. Дякуємо що підготували нам весь потрібний інвентар. Також вдячні за підтримку та допомогу їмості – пані Оксані, та особливе спасибі вам, від наших аніматорів за чудовий майстер-клас. Спасибі усім хто був з нами у ці веселі та теплі літні дні. Надіюся що у кожного з нас у серці залишаться назавжди лише хороші та приємні спогади про “Веселі канікули з Богом 2018”.

Повідомила: Оля Борачок

Аніматор УМХ (с. Трибоківці і Квітневе)

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.