Діти зі Стрия взяли участь у християнському таборі «Джерело милосердя»

IMG_1793З 15 по 18 серпня 2016 року, в с. Гребенів Сколівського району, відбувся християнський духовно-відпочинковий табір «Джерело милосердя», участь у якому взяли діти зі стрийських парафій святих апостолів Петра і Павла та святого священномученика Йосафата Кунцевича. Під керівництвом священиків, семінаристів та аніматорів, близько тридцяти учасників табору мали нагоду спільно відпочивати і молитися, пізнаючи Бога, який є безмежно милосердний.

Щодня таборовики брали участь у Божественній Літургії, приступали до сповіді і Святого Причастя. Крім цього, відбувалися духовні бесіди, під час яких діти дізнавалися про діла милосердя. Духовний і фізичний відпочинок на таборі було поєднано зі спільною молитвою, іграми, бансами, походом в гори, піснями, квестами та переглядом повчальних християнських фільмів.

Ділячись своїми враженнями від спільно проведеного часу, діти дякують за нові знайомства і море позитиву, а також за досвід любові і милосердя, здобутий на таборі. Про це вони пишуть у своїх відгуках:

«Мені дуже сподобався цей табір. Я отримала багато позитивних вражень, познайомилася з чудовими дітьми, а також по-іншому почала ставитися до молитви та до Церкви і відчула важливість робити діла милосердя». (Анастасія Юрченко).

«Цей табір для мене був новим, не таким як всі табори. Я змінилась, стала більш слухняною, з’явилося більше бажання молитись, читати Святе Письмо. Я задоволена тим, що всі на таборі були такі дружелюбні і щирі». (Марта Шемеляк).

За короткий час табору, діти встигли здружилися і відчути себе потрібними членами однієї християнської родини. Табір «Джерело милосердя» дав змогу не тільки відпочити та оздоровитися, а й посприяв вихованню в серцях молодих християн таких якостей як добродушність та милосердя.

Прес-служба Стрийської єпархії