Діяльність Інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни презентували у Києві

24 травня 2018 року, в Київській Трьохсвятительській духовній семінарії відбулася лекція про душпастирство подружжя на тему «Сім’я християнська і сім’я священича. Відповідальне батьківство», яку для семінаристів провів отець Тарас Цікало, який займається душпастирством подружжя та передшллюбною підготовкою наречених у Стрийській єпархії УГКЦ та Єпархіальному інституті душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни.

Отець Тарас представив діяльність інституту, та свою душпастирську діяльність. Він також опікується двома парафіями в Городоцькому районі.

Щодо подружжя, то за словами отця важливим є проведення спільного часу, особливо в таких трьох діяльностях: пребування на спільній молитві, на спільній трапезі та проведення спільного відпочинку. За словами отця Тараса, важливими є передшлюбні науки, які провадить інститут. Він каже, що серед пар, які проходили ці науки, дуже малий відсоток розлучень. Інститут, про який він говорив, провадить діяльність у чотирьох напрямках: пасторальному, науково-дослідному, консультаційному та формаційному.

Також отець Тарас презентував книгу “Крокуючи до шлюбу. Навчальний посібник з безпосереднього приготування до подружжя”. До цієї книги ввійшли лекції богословів, психологів, педагогів щодо безпосереднього приготування до подружжя в різних аспектах.

Ця лекція була дуже цікавою і корисною як для майбутнього особистого життя, так і для душпастирської праці.

Роман Тимів, ІІІ курс

 

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.