Діяльність Інституту душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни презентували в Івано-Франківську

16  травня 2018 року, в рамках розробки нової програми формації майбутніх священиків до Івано-Франківської духовної семінарії з короткими лекціями на тему приготування до подружжя, завітали префект Львівської духовної семінарії святого Духа о. Іван Глова, а також представник Єпархіяльного інституту душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни, який діє у Стрийській єпархії – о. Тарас Цікало, який є адміністратором Городоцького відділення Центру передподружнього приготування. Доповідачі приїхали з подвійною метою – поділитися досвідом праці Інституту душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни, та розповісти про особливості формації майбутніх священиків.

Гості провели своєрідну лекцію, в якій взяли участь студенти 5 та 6 курсів разом із ректором семінарії прот. Олесем Будзяком. “Оскільки зараз немає розпрацьовано програми підготовки майбутніх священиків до подружнього життя, ми поставили собі за мету дослідити це питання не самостійно, а користуючись думкою семінаристів”, – розповідає о. Іван Глова, префект Львівської духовної семінарії.

З цією метою студентам-богословам старших курсів було запропоновано коротке анонімне опитування, в якому відповідаючи на цікаві та провокативні питання учасники конференції мали змогу висловити свою думку та подати ідеї щодо майбутньої програми виховання майбутніх душпастирів.

Зустріч проводилась у формі бесіди та запитань – відповідей. Доповідачі поділились своїм досвідом організації навчань для пар, які готуються до прийняття Святого Таїнства Подружжя в рамках діяльності Інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни, що діє на території Стрийської єпархії, а семінаристи мали можливість задати ряд питань, які їх цікавлять.

Подібні презентації планують проводитися і надалі у семінаріях УГКЦ.

Джерело: ifds.org.ua
фото: Роман Везучий
Інформаційний центр ІФДС

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.