Діяльність Центру передподружнього приготування Стрийської єпархії презентували у Коломиї

04118 листопада 2015 року, в катедральному соборі Преображення Христового в м. Коломия на Івано-Франківщині, відбувся науково-практичний семінар, який мав на меті обмін досвідом у ділянці передподружнього приготування між викладачами ЦПП Стрийської єпархії та представниками Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Під час семінару була презентована просвітницька діяльність ЦПП та навчально-методичний посібник «Крокуючи до шлюбу».

На семінарі були присутні священники та миряни з усіх районів Коломийсько – Чернівецької єпархії, які в майбутньому працюватимуть з нареченими у підготовці їх до шлюбу в регіональних та територіальних відділеннях новоутвореного Центру передподружнього приготування даної єпархії.

Досвідом праці ділилися: п. Марія Гавінська, керівник Центру, яка ознайомила із структурою організації та методологією діяльності ЦПП, о. Тарас Костик, голова Комісії мирян та сім’ї, відзначив необхідність та результативність передподружнього приготування, а о. Іван Барбуляк, допоміжний судовий вікарій Стрийської єпархії, звернув особливу увагу слухачів на канонічний аспект у приготуванні до шлюбу.

Наступним кроком  семінару була праця в групах, яка проводилась викладачами Стрийського Центру передподружнього приготування зі слухачами на теми «Богослов’я подружжя», «Основні правди християнської віри», «Канонічне подружнє право», «Психологія подружжя і родини», «Етика подружнього та родинного життя», «Біоетичні аспекти подружжя», «Медичні аспекти сім’ї», що складають програму з безпосереднього приготування до подружжя.

Поза тим ця зустріч була доброю нагодою обмінятися досвідом особистої праці між учасниками семінару у ділянці приготування молоді до шлюбу.

Завершилась поїздка викладачів Стрийського ЦПП відвідинами Національного музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття, що викликало позитивні враження  та захоплення  від колекції мистецтва та предметів побуту гуцульського краю.

 

 

Повідомила п. Марія Гавінська,

                                                                                        Керівник ЦПП Стрийської єпархії