«Дорога до Емаусу» – прощі парафіян с. Пісочна до відпустових місць

14 та 21 квітня 2018 року, парафіяни села Пісочна, що на Миколаївщині, здійснили духовні мандрівки до відпустових місць Галичини: Унева, Глинян та до Гошева. Прощі були організовані та проведені з ініціативи пароха – отця Володимира Ждана, який супроводжував парафіян у цих поїздках. 14 квітня група парафіян відвідала Унівський монастир монахів Студійського уставу. Прочани спільно взяли участь у Божественній Літргії, молилися Молебень біля Унівської чудотворної ікони, мали духовну науку. Також, на Чернечій горі було відслужено панахиду. Після цього учасники подорожі відвідали смт Глиняни, де перед чудотворною іконою Христового Розп’яття помолилися молебень.

21 квітня спільнота подруж парафії відвідала монастир отців василіян на Ясній Горі у Гошеві. Прочани молилися Божественну Літургію, приступили до Гошівської чудотворної ікони Божої матері, у якої просили заступництва для себе та своїх родин.

Цього дня учасники прощі, в рамках програми розвитку соціального служіння в парафіях Стрийської єпархії мали зустріч-лекцію на тему важливості служіння ближньому в житті християнина та парафії, яку провів о. Олексій Федорович. В часі зустрічі учасники, працюючи в групах, вчилися аналізувати потреби і планувати соціальне служіння в своїй парафії.

Усі парафіяни, які взяли участь у прощах повернулися до своїх домівок збагаченими духовно. Це були гарні дні, проведені у духовній мандрівці з Богом святими місцями нашої землі.

Повідомив о. Володимир Ждан

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.