Дорогою до Бога, – проща парафіян зі Стрия до Унівської Лаври

11 червня 2016 року, діти і молодь з парафіяльної спільноти «Діти Світла», дорослі парафіяни храму Блаженного священномученика Миколая Чарнецького, що в м. Стрию та усі бажаючі, на чолі з адміністратором о. Олегом Овсяником, відвідали Унівську Святоуспенську лавру, де мали змогу помолитися перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці Одигитрії, взяти участь у Святій Літургії та ознайомитися з історією та сучасністю цієї національної святині.

Яскраві враження на прочан, справила екскурсія Музеєм сакрального мистецтва. Окрім того, дорогою паломники відвідали  смт Глиняни на Золочівщині (яке називають маленьким галицьким Люрдом) муровану церкву Св. Миколая, яка датується 1894 роком. Тут знаходиться ікона Розп’яття Ісуса Христа, походження і автор якої невідомі. Але й сьогодні  люди з усіх-усюд приїздять до чудотворної ікони, прохаючи в Бога зцілень.
У наш час, паломництва й надалі залишаються невід’ємною складовою християнської духовності. І «не лишень ціль паломницької подорожі, до якої прямує прочанин, надає їй змісту, але й вона сама набуває важливого духовного значення для віруючого хоча б через те, що протягом неї людина, переживаючи труднощі, в тиші переосмислює власне життя і відкривається на розуміння Божої волі щодо неї (теолог Ярослав Гербут).
Ірина Ільків,
катехит парафії
Джерело: mchparish.blogspot.com