«Друзі Христа» – VI з’їзд вівтарних дружин Стрийської єпархії

12105743_913103555441908_4069673712984673108_n«Друзі Христа» – під таким гаслом відбувся VІ з’їзд вівтарних дружин, який пройшов 10 жовтня 2015 року, у Львівській духовній семінарії Святого Духа. Організатором з’їзду була Катехитична комісія Стрийської єпархії. Участь у з’їзді взяли близько 150 вівтарників – хлопців, які прислуговують в церквах єпархії.

З’їзд розпочався Божественною Літургією, яку очолив о. Андрій Бінас, Голова катехитичної комісії Стрийської єпархії. У своїй проповіді о. Андрій роздумував над словами Христа: «Коли ви робите все, що я вам заповідаю, то ви – друзі мої».

Після Божественної Літургії для всіх учасників з’їзду був приготований смачний борщ з пампушками. Відтак, вівтарники слухали духовні науки, які провів для них о. Василь Гопей. Священик зосередив увагу присутніх навколо теми виконання Божих Заповідей. Поряд з цим, отець-проповідник вказав на важливість служіння вівтарника у парафіяльній церкві, плекання і поглиблення ним молитовного життя, знання і розуміння Божого Слова та дотримання зразкової поведінки.

Наступний крок програми – екскурсія, яку провели брати-семінаристи, після чого відбувся турнір з футболу між командами вівтарників. Загалом участь у грі взяли участь 15 команд з різних куточків єпархії. Змагання проводились у семінарійному спортзалі, в захоплюючій і напруженій боротьбі. На спортивному майданчику панувала атмосфера здорової конкуренції.

Перемогу у молодшій віковій категорії здобули команда вівтарників храму Покрови Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ, а у старшій віковій категорії – команда вівтарників храму Стрітення Господнього с. Великі Дідушичі Дашавського деканату, які дійшли до фіналу і обіграли інші команди. Учасники турніру отримали незабутні враження, а переможці – кубки.

Повідомив Іван Чопань,
референт Катехитичної комісії Стрийської єпархії