Духовна мандрівка дітей зі Станкова

З нагоди вшанування 152-ї річниці з Дня уродин праведного митрополита Андрея Шептицького, 4 cерпня 2017 року група дітей-паломників з парафії Церкви Пресвятої Трійці с. Станків Стрийського району, під духовним супроводом о. Ігоря Гілецького здійснила подорож до Архикатедрального Собору Святого Юра у Львові та Катедрального собору Успення Пресвятої Богородиці в м. Стрию. Діти з батьками присвятили цю прощу молитві за єпископів Стрийської єпархії преосвященних владика Тараса і Богдана, священиків, родини і мир в Україні. Паломники мали також унікальну можливість просити ласк у Пресвятої Богородиці перед Чудотворними образами ─ іконою- «Милосердя Двері», Теребовлянською чудотворною іконою Божої Матері, яка є однією із найстаріших ікон України та Ліською чудотворною іконою Пресвятої Богородиці.

Одним із найзагадковіших приміщень Собору св. Юра є його крипта. Вона знаходиться під вівтарем, де найнижче залягає скеля. Зі щирою молитвою на устах прочани у крипті мали можливість відслужити Божественну Літургію, про поміч Святого Духа, в часі якої діти приступили до Святого Таїнства Покаяння та прийняли Пресвяту Євхаристію. Отець Ігор виголосив проповідь про митрополита Андрея – духовного провідника української нації, чиє ім’я вже давно стало символом української Церкви, символом духовності, національного та духовного єднання українського народу.

Після Служби Божої дітям організували екскурсію по архикатедрі, а потім паломники отримали образки та благословення від митрополита Ігоря. Єпископ-помічник Львівської архиєпархії владика Володимир гуляв з дітьми по митрополичому саду і парку та почастував всіх смачними солодощами.

Повертаючись додому, відвідали цілюще джерело у с. Новосілка. Проща завершилась подячною молитвою перед чудотворною Ліською іконою Богородиці та мощами святого Шарбеля і блаженного священномученика Петра Вергуна у храмі Успіння Пресвятої Богородиці в місті Стрию. Духовно збагачені, юні паломники щиросердечно дякували Господу Богу, Пресвятій Богородиці, святим і праведному митрополиту Андрею. Організаторам незабутнього паломництва діти склали подяку.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.