Духовна мандрівка семінаристів на Стрийщину

p3123101Великий Піст – це особливий час роздумів над Христовими страстями, над Його стражданнями та терпіннями. Саме брати-семінаристи із “Братства св. Миколая Мирликійського” відвідали КЗ ЛОР “Підгірцівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ст.”

Даною школою-інтернат опікується о. Богдан Дмитрів. Знаючи про приїзд семінаристів, діти із своїми наставниками радо зустріли братів і були готові для початку молитви. Приємно  вразило братів те, що на Хресній Дорозі були присутні близько 200 дітей разом із своїми наставниками.

Після Хресної Дороги до братів та всіх присутніх звернувся настоятель школи-інтернат о. Богдан, який щиро подякував семінаристам за приїзд та за те, що дали можливість заглибитись у ті нелегкі часи життя Ісуса Христа і наново їх переосмислити у теперішній непростий час.

P3123086У свою чергу бр. Мар’ян Харчук, який допомагає о. Богдану в духовному зрості дітей,  щиро подякував отцю та всім присутнім за запрошення та побажав гарного, Богом благословенного посту.

Мар’ян Харчук