Духовна віднова дитячого хору “Gloria”

 Учасники дитячого хору “Gloria” храму архистратига Михаїла села Рудники Миколаївського деканату, завдяки сприянню отця Степана Потічного, провели чудовий день духовного оновлення у Гошеві. Щирою ранковою молитвою розпочали прощу разом з о. Петром Потічний та о. Ігорем Юркевичем, яку продовжили активною участю у Святій Літургії у чоловічому монастирі Преображення ГНІХ. Де прочани мали змогу приступити до Тайни сповіді та Пресвятої Євхаристії.

       По завершенні Служби Божої чинці розповіли юним християнам про історію створення монастиря на Ясній горі та версії перевезення чудотворної Гошівської ікони Божої Матері.
    Юні хористи вшанували Гошівську Божу Матір своїм щирим співом і попросили щасливої долі для себе та українського народу.
       З захопленням діти із своїм наставником Вікторією Старунчак розглядали іменні 52 дзвони карильйону, яких в Україні налічується не більше п’яти, і тільки три музиканти, які вміють на них відтворювати дивовижні мелодії.
      Як продовження прощі отці з прочанами порозважали над 14 стацією Хресної дороги у Гробниці Христа, де зберігається часточка Животворящого Хреста.
    Наступним місцем діти відвідали Жіночий монастир Пресвятої родини, де разом з отцями велично відспівали молебень до Пресвятої Богородиці.
     Сестра Володимира розказала про історію і будівництво монастиря та провела екскурсію.
     На завершення гостинні сестрички пригостили смачним чаєм. Мандрівку завершили співом вервиці до Богородиці.
Подав о. Петро Потічний
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.