Духовно-психологічна віднова родин загиблих воїнів АТО та Майдану

Цьогорічна весна вже вкотре позначена не лише теплим сонцем і щедрими дощами, але і смертельним жаром війни та дощем сліз матерів, дружин та дітей. Рани, що їх завдає нашому народу війна є не лише тілесні, а й душевні. До найбільшого та найкращого лікаря – Господа Бога – під дах монастиря сестер Пресвятої Родини в днях 23-26 травня 2018 року з’їхалися матері, дружини, батьки, бабусі воїнів, що загинули на Майдані та в АТО. На духовно-психологічну віднову до монастиря запросили владика Тарас (Сеньків), Єпарх Cтрийський та владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії.

Бути поруч, бути разом, поділитися своїм болем і почути інший біль. І все це в молитві віддати в руки Богу. А тоді відчути Його любов, Його силу, Його Дух, набратися сили і бажання жити, іти дорогою життя, знаючи, що ніколи не є самотнім. Це було те чим жили і наповнювались, і ділились учасник духовно-психологічної віднови з духівниками та психологами. Піша проща на Ясну гору. Молебень перед іконою Богородиці в Гошеві, подорож до святинь Стрия, мощей святого Миколая в с. Пісочна, до чудотворної ікони в с. Дроговиж та ще багато духовних розмов і ділень, дали можливість отримати відчуття присутності і дії Бога в житті кожного з учасників. Додому поїхали інші люди – світліші, наповнені силами і з певністю, що не залишаться ніколи самі.

Ця спільна зустріч для нас є знаковою. Такі родини є благословенням для нашої держави. Наше служіння цим Матерям є виявом вдячності за їхню посвяту. А наша внутрішня переміна стане виявом того, що їхня жертва не буде змарнована.

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.