Духовно-психологічна віднова військових, які повернулися із зони АТО

З 25 по 31 березня 2018 року, в Гошівському монастирі Сестер Пресвятої Родини, з ініціативи Координаційної ради УГКЦ з питань душпастирства у кризових ситуаціях, Комісія у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ провела духовно-психологічну віднову військових, які повернулися із зони АТО та членів їх родин. У часі групових занять та індивідуального консультування, учасники віднови вчились взаємної допомоги входження у нове післявоєнне життя, вчились долати труднощі у сімейних стосунках, вирішення конфліктних ситуацій, подолання тривожних станів, сприйняття різних емоційних станів, психологію подружжя та багато іншого завдяки психологам п. Марті Гладій та п. Ірині Вишинській. Духовний супровід здійснювали о. Ярослав Рохман та о. Роман Спірц. 

Сім’ї військових а також волонтери, які постійно допомагають нашим бійцям, що перебувають в зоні бойових дій, мали можливість духовно відновитись, приймаючи молитовну участь у Богослужіннях, прийняти Святі Тайни Сповіді та Євхаристії. Окрім духовно-психологічної віднови учасники отримали також і тілесне покріплення, завдячуючи курсу масажу, який проводила кваліфікований реабілітолог с. Онуфрія Бачинська згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії.

Бійці з дружинами та волонтери відвідали монастир Отців Василіян на Ясній Горі в Гошеві, багато почерпнули для себе з розповіді про історію становлення монастиря та історію Чудотворної Гошівської ікони Богородиці, побували з екскурсією у Мукачівському замку, занурились у води термальних купалень Закарпаття, переглянули експозицію «Центру спадщини Вигодської вузькоколійки». Проте, напевно, найбільше усім запам’яталася Хресна Дорога з розважаннями та страсними піснями, яку провели і спільно з учасниками віднови молилися о. Орест Демко разом з представниками молодіжної спільноти парафії Собору Пресвятої Богородиці смт. Дашава. На завершальній зустрічі усі учасники щиро дякували за проведений час, ділилися своїми емоціями та перемінами, які відбулися у часі цієї духовно-психологічної віднови.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.