У Стрийській єпархії відбувся духовно-вишкільний табір «Справжня любов чекає»

IMG_20150817_221405З 14 до 21 серпня 2015 року в смт Журавно на Жидачівщині тривав духовно-вишкільний табір «Справжня любов чекає», організований Комісією «Справедливість і мир» Стрийської єпархії.

Метою табору було донести до молоді, зібраної з кількох деканатів єпархії, важливість зберігання дошлюбної чистоти і плекання інших християнських чеснот для належного приготування до подружнього життя. Учасники табору кожного дня відвідували Божественну Літургію, різноманітні лекції, бесіди.

У програмі табору був перегляд християнського фільму під відкритим небом, лекція диякона Дмитра Романка про стосунки, нічні чування, спортивні змагання, банси, час для особистих роздумів та ін. Третій день на таборі був присвячений екологічній тематиці. Діти відповідально віднеслись до теми дня, і продемострували власні творчі доробки, зокрема, вірші, роздуми, пісні. Також було висаджено кілька декоративних дерев.

Кульмінацією табору стало складання молитви-обіцянки нових шести членів руху «Справжня любов чекає». Поштовхом до прийняття обіцянки стали гутірки та свідчення дійсних членів руху, що були аніматорами на таборі. Семінаристи, які були присутні на таборі, зокрема, випускник Дрогобицької духовної семінарії Андрій Насінник та студент Львівської духовної семінарії Володимир Телішевський, своїми порадами та власним прикладом, допомогли учасниками табору стати єдиною спільнотою. Приємними та веселими моментами ставали походи на річку, де діти мали змогу побачити прекрасні краєвиди смт Журавна. Також, на таборі не забували про здоровий спосіб життя, адже щоденно відбувалась руханка та турніри із різноманітних видів спорту: футболу, волейболу, баскетболу.

Як і учасники табору, так і аніматори духовно збагатились, набрались досвіду та зрозуміли, що любов у поєднанні з молитвою та приємно проведеним часом може творити чудеса.

Галина Насінник