Духовний фестиваль “З піснею про Бога”

У неділю 22 жовтня 2017 року, у селі Грусятичі Жидачівського району, відбувся І духовний фетиваль “З піснею про Бога” за участі церковних хорів парафій Новострілищанського деканату Стрийської єпархії УГКЦ. Організаторами фестивалю стали МГО “Молодь за відродження, розвиток та майбутнє країни”, Парафія УГКЦ с. Грусятичі та Новострілищанський деканат, за підтримки Департаменту культури, національностей та релігії ЛОДА, Львівської обласної державної адміністраці, Львівської обласної ради та БО “Львівська освітня фундація”. У фестивалі взяли участь 12 церковних хорів, 3 аматорські колективи та бандуристка, неймовірний спів яких весь вечір звучав на Славу Божу.

Учасниками фестивалю стали церковні хори з с. Трибоківці, Баківці, Репехів, Грусятичі, Квітневе, Дев’ятники, Ятвяги, Кологори, Кнісело, Ліщин, селища Нові Стрілища, дует Старі Стрілища, вокальний ансамбль с. Дуліби, вокальний ансамбль дівчат “Едельвейс” ЗОШ І-ІІІ ст. №5 с. Грусятичі та бандуристка Віолетта з с. Дуліби. На початку фестивалю священники Новострілищанського деканату спільно з сприсутніми парафіянами виконали молитку “Отче наш…” та спільною молитвою вшанували полеглих героїв України. Окрім духовної пісні учасники також виконували патріотичні пісні, не оминувши увагою важливі для кожного християнина та українця свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День Захисника України, 75-річчя створення УПА та День козацтва.

Протягом фестивалю було також організовано дитячі атракціони, майстер-класи та святкова ярмарка від учнів ЗОШ І-ІІІ ст. №5 с. Грусятичі. Фестиваль мав на меті поширення духовності, розвиток молодого покоління та волонтерського руху в малих громадах. На завершення декан Новострілищканського деканату отець Роман Став’яж висловив подяку всім присутнім та зазначив: “Ми своїм заходом спонукаємо всіх замислитись над своїм життям, полюбити Бога, ближнього, Батьківщину, пропагувати та співати духовні пісні”.

Всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами за участь, книгами “365 притч на щодень” та церковними календарями на 2018 рік, а дітки, які мали змогу весело та змістовно провести час під час фестивалю отримали повітряні кульки та матеріали для творчості. Атмосферу свята переповнювалине щирі, теплі та незабутні почуття присутніх. Завершилось величне дійство спільним виконанням Молитви за Україну “Боже Великий, Єдиний…” всіма церковними хорами Новострілищанського деканату. Духовний свято об’єднало безліч мирян, серед яких були дорослі та діти, а духовний фестиваль “З піснею про Бога” в с. Грусятичі вдався на Славу Божу.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.