Духовний світ дитини – головна турбота школи і Церкви

Учителі та священнослужителі УГКЦ об’єднують зусилля для виховання молодого покоління. 14 травня 2017 року, в Новороздільській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся міський семінар директорів шкіл Нового Роздолу на тему: «Формування духовно-моральних цінностей учасників навчально-виховного процесу».  Духовний супровід семінару здійснював отець Василь Підгайний, священик храму Різдва Пресвятої Богородиці (Новий Розділ).

Новороздільська школа №2 має ґрунтовний досвід роботи в напрямку духовного виховання дітей, тісної співпраці з УГКЦ: створення та освячення каплички Пресвятої Богородиці в стінах школи, щотижневі духовні бесіди отця Романа Штігера з учнями старших та молодших класів, лекції на християнську тематику військового капелана отця Ростислава Височана, участь школярів в акції УГКЦ «Посади дерево миру», у молодіжних прощах, Хресній дорозі вулицями міста та ін. Про це розповів директор Р. М. Петрик.

Учасники семінару здійснили прощу до Марійського духовного центру (с. Зарваниця Тернопільської області), який є найбільшою святинею Української Греко-Католицької Церкви. Тут освітяни Нового Роздолу взяли участь у Божественній Літургії, молилися перед чудотворною іконою Божої Матері Зарваницької, пройшли Хресну дорогу у своїх наміреннях.

На зворотному шляху відвідали могилу Українських Січових Стрільців на горі Лисоня неподалік Бережан, де в далекому 1916 році легіон УСС вів запеклий бій з російською царською армією і втратив сотні вояків. Біля Хреста скорботи і слави педагоги разом з отцем Василем помолились за душі загиблих за волю України.

Перебування у святому місці сприяло духовній віднові освітян. Дякуємо отцю Василю Підгайному за духовний супровід і цікаву проповідь.

Людмила Тимчишин, заступник директора
Новороздільської ЗОШ №2 з виховної роботи

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.