Духовний відпочинок для дітей сіл Іванівці та Туради на Жидачівщині

rwnKPrUnHlEЗ 22  до 25 серпня, в селах Туради та Іванівці Жидачівського району відбувся табір «Канікули з Богом». Учасниками табору стали близько 65 дітей віком від 6 до 14 років. Аніматорами були Володимир Касараба та Вікторія Гладка, які провели для дітей незабутні канікули. Кожний день розпочинався Святою Літургією, в часі якої діти могли усвідомити, що віра – це зв’язок Бога і людей на землі, і що кожен з нас повинен бути якнайближче до Ісуса.

У перший день діти, познайомившись один з одним, разом з аніматорами провели багато цікавих ігор. Далі, створили малюнок-плакат про найважливіші християнські цінності, поспівали пісень. Після обіду– катехизмова частина, де разом з аніматорами діти вивчили сім Святих Таїн, їхню важливість у нашому житті, а також подивилися цікаві християнські відеоролики. По обіді мали гуртки за інтересами. У програмі також були банси, спортивні ігри та змагання, захоплюючі конкурси та ще багато цікавого.

У другий день діти з аніматорами продовжили мандрівку християнськими таїнствами, а особливо звернули увагу на дар Хрещення. Адже це народження для вічного життя у Царстві Божому.

Швидко й непомітно промайнули дні, проведені у таборі. Впродовж цього часу учасники намагалися створити «живий ланцюг» дітей та молоді, які є запорукою майбутнього. Усміхнені обличчя дітей, задоволені батьки, втомлені, але безмежно раді аніматори, – їхня праця не була даремною.

rwnKPrUnHlE

Повідомив отець Володимир Кузик