Дитяча Хресна дорога у с. Пісочна

22 березня 2017 року,  у храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Пісочна відбулася Хресна дорога для дітей, яку провели представники Молодіжної комісії і Єпархіального центру розвитку дітей та молоді імені св. Папи Івана Павла ІІ Стрийської єпархії. Дитяча Хресна дорога складалася із чотирнадцяти стацій, кожна з яких супроводжувалася відповідними розважаннями, поєднаними з коротенькими коментарями, які в простий та зрозумілий спосіб розкривали для наймолодших парафіян значення терпінь та хресної смерті Господа нашого Ісуса Христа. Відтак, після розважання діти задавали собі питання, заспівуючи пісню «Де шукати маю Бога?», і тут же при кожній стації пропонували інші варіанти відповідей: «у церкві», «у серці», «у мамі»… По закінченні пісні усі молилися «Отче наш» і «Богородице Діво» та творили доземний поклін.

«Коли чуємо у храмі так багато дитячих голосів у молитві, то аж хочеться жити», − зазначив у завершальному слові о. Володимир Ждан, парох храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Пісочна.

Така форма проведення Хресної дороги мала на меті в перш за все поглибити розуміння дітей спасительної місії Ісуса Христа на Голгофі, а відтак і активніше задіяти наймолодших вірян с. Пісочна до великопосної молитви.

Повідомила: Христина Бабій

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.