«Дивний Бог у святих своїх…»

img_25466 листопада 2016 року, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Новий Розділ після кожної Літургії транслювалась презентація про життєвий шлях блаженного Василя Величковського. Відбувалось це з ініціативи молодого подружжя зі Львова Олега та Тетяни Чихарівських. Вони протягом більше двох років відвідують парафії в Україні і за її межами, проголошуючи набожність до блаженного священномученика.

Під час презентації парафіянам розповіли про священичу діяльність, перебування у в’язниці, висвячення Величковського Йосипом Сліпим і навели багато подробиць з життя новомученика.  Розповідь була підкріплена чисельними фото і уривками з листування.

По закінченні презентації священники храму благословляли парафіян мощами блаженного Василя Величковського та помазували освяченою олією. Також на пам’ятку про життя і діяльність блаженного і для заохочення до молитви про його заступництво, присутні отримали його реліквії та друковані видання.

Свідчення з життя самого Василя Величковського, а також небайдужість Олега та Тетяни Чихарівських, пробудили в багатьох серцях бажання ще більше пригорнутися до Господа. Слова поучають, а приклад – потягає.

о. Роман Штігер,
сотрудник парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ
м. Новий Розділ