Дияконія, молитва, навчання і мистецтво. Так в Кавську відзначили акцію “Година Землі”

З 24 по 26 березня на парафії прп. Параскеви с. Кавське УГКЦ відбулася низка заходів приурочених відзначенню всесвітньої екологічної акції “Година Землі”. В рамках цієї акції на парафії було висаджено понад 50 різноманітних дерев. Діти та молодь парафії охоче долучилися до цієї корисної справи. У п’ятницю, 24 березня парафіяльна спільнота розважала над екологічною хресною дорогою. Адміністратор парафії о. Олег Кобель виголосив екологічну науку.

В суботу молодь мала семінар із правильного сортування сміття, який відбувся зусиллями представників Молодіжної комісії УГКЦ та ініціативи “Хтось не зробить”. Після семінару діти та молодь мали можливість втілити набуті знання через прибирання сміття біля школи та у лісосмузі. Було зібрано більше 20-ти мішків сміття, яке молодь намагалася сортувати. А ввечері в храмі прп. Параскеви відбулися молодіжні чування. Молилися молебен до Христа Чоловіколюбця, читали та роздумували над Святим Письмом, молилися Ісусову молитву і переглядали чудові краєвиди створені Богом світу через відео. З 20.30 до 21.30 все храмове освітлення було вимкнуто і присутні в храмі молилися при свічках. З екологічними науками промовляв до них о. Олег Кобель. Також деякі парафіяни вимкнули в своїх помешканнях світло.

В неділю 26 березня чимало парафіян прийшло на виставу “Зелене Євангеліє”  Шкільного Театру УКУ «На Симонових стовпах» за поезіями Богдан-Ігора Антонича та мотивами лемківської пісні. «Зелене Євангеліє» це спроба зазирнути у мить зустрічі людини з Благою Вісткою у Божому твориві. Це спроба почути та відтворити цю мить спільно у дусі Слова і Тиші Богдана-Ігора Антонича. Режисер дійства — Євген Худзик.

Після вистави адміністратор парафії подякував артистам за чудову виставу, наголосивши на тому, що мистецтво, зокрема поезія є доброю нагодою поглибити свою віру в Бога Творця.

Такими були ці кілька “зелених” днів на парафії у с. Кавське, дні глибшого пізнання Бога та дияконії. Все це для глибшого екологічного навернення парафіян і призадуми над власним покликанням бути будівничими Божого Царства.

За матеріалами http://paraskeva.org.ua

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.