Еко-день в Журавно

P60610-104609Починаючи з 6 го червня 2016 року в смт. Журавно на Львівщині проходить десятий традиційний табір “Свіча-Спорт 10” Ініціатором проведення є Відділ душпастирства спорту при Комісії мирян УГКЦ. Тематика табору є спортивною, але основна ціль – поглибити духовне життя через молитву і спілкування. Традиційно на такому таборі окрім молитви, розваг та ігор велике значення надається і живому свідченню віри.

Таким свідченням стало проведення еко-дня, основним елементом якого став своєрідний флеш-моб. В часі Літургії о. Олег Кобель, організатор табору, звернувся із екологічною проповіддю до таборовиків.

Відтак після відкриття дня відбулося прибирання центральної площі селища Журавно. Понад 20 мішків сміття і макулатури зібрано протягом 30 хв. Сміття збирали хлопці, а дівчата під музичний супровід малювали на асфальті різноманітні заклики та малюнки на тему збереження довкілля. Чимало людей висловлювали дуже схвальні відгуки за таку чудову акцію. Є велике сподівання на те, що ця та інші акції змінять на краще думку мешканців селища про особисту відповідальність кожного за світ, в якому він живе.

Повідомив: о. Олег Кобель