Екологічна екскурсія дітей з с. Дунаїв на Перемишлянщині

DSCN0213З метою формування християнської екологічної культури та підвищення екологічної свідомості, в суботу 7 листопада 2015 року, для дітей с. Дунаїв на Перемишлянщині, які відвідують парафіяльну катехизацію, була організована екскурсія у зоопарк “Лімпопо” в смт. Меденичі, Дрогобицького р-ну.

Діти впродовж подорожі могли прослухати цікаві та змістовні духовні науки про бережливе ставлення до навколишнього середовища, нашу відповідальність перед Богом за створіння, пошук та розпізнання присутності Бога у створеному Ним світі.

В автобусі молилися вервицю, співали релігійні пісні. Діти разом з отцем могли не тільки побачити рідкісних звірів: білих левів, грифів, тибетських буйволів, різноманіття і красу Богом створеної природи, але й збагнути відповідальність за природу навколо нас, зокрема, зрозуміти, що звірів треба берегти, оскільки багато видів тепер на межі зникнення. Кожен зробив собі на згадку багато гарних фотографій. Пізно ввечері всі щасливо повернулися додому з безліччю гарних вражень, вдячними Богу за гарну погоду і за прожитий день.

повідомив о. Роман Чопань,
адміністратор парафії с. Дунаїв