Екологічна конференція в Жидачівському ліцеї

25 березня 2015 року, в Жидачівському ліцеї відбулася конференція, присвячена екології. На запрошення о. Ігоря Марусина, духівника навчального закладу, конференцію провели о. Олег Кобель, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Стрийській єпархії, о. мітрат Василь Юрів, протопресвітер Жидачівського деканату та о. Ярослав Турик, районний екореферент.

Конференція розпочалася спільною молитвою, яку провів о. Василь Юрів. Після молитви до присутніх звернувся о. Ярослав Турик, який розповів про Великопосну екологічну ініціативу УГКЦ.

Наступний доповідач о. Олег Кобель звернувся до присутніх із словом, в якому наголосив на відповідальності кожного християнина відносно сотвореного світу та розповів про екологічні гріхи, які робить людина руйнуючи та знищуючи природу.

В процесі конференції присутні мали нагоду переглянути та обговорити екологічний мультфільм Delivery (Доставка), який представляє екологічні виклики сучасного суспільства та нагадує про відповідальність за цей подарунок від Господа.

Дирекція Ліцею, в особах директора п. Віктора Станіславовича Ожибко та завуча Орести Федорівни Шевченко, подякували за цікаво ведений час та запевнили у майбутній співпраці в справі екологічної освіти учнів ліцею.

Вже після конференції відбувся конструктивний обмін думками щодо впровадження сучасних енергоефективних технологій на базі Жидачівського ліцею та зацікавлення студентської молоді брати участь в пошуках нових способів енергозбереження.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології