Екологічні ініціативи парафій Стрийської єпархії

f6Gwlh1EhR89 квітня 2015 року, в с. Жулин Моршинського деканату, молодь долучилася прибиранням сміття до Великопосної ініціативи Бюро екології УГКЦ. Віднедавна в селі створено спільноту «Екологія у с. Жулин», яку очолив учень місцевої загальноосвітньої школи. А ідея створення спільноти з′явилася у молоді після презентації в місцевій школі Великопосної ініціативи.

Відтепер, з благословення о. Олега Корди, адміністратора парафії у с. Жулин, спільнота буде робити конкретні кроки для того, щоб направити шкоду довкіллю. Це добрий приклад того, наскільки важливим є в наш час бути ініціативним та практикуючим християнином. Ні вік, ні інші перешкоди не мають завадити нам змінювати світ навколо.

IMG_2326Є великі сподівання на те, що подібні молодіжні спільноти почнуть щораз частіше самозорганізовуватись у наших парафіях УГКЦ. Це є доброю перспективою для започаткування цілого екологічного руху в середовищі християнської молоді.

Також, відповідаючи на звернення Владики Тараса Сеньківа з нагоди великопосної ініціативи, парафіяни парафії Всіх Святих Українського Народу, що у Стрию, висадили саджанці листяних дерев на алеї біля храму.

Повідомив о. Олег Кобель