Екологічні місії у с. Пісочна

30 вересня і 1 жовтня на парафії Успення пресвятої Богородиці с. Пісочна, Стрийської єпархії УГКЦ відбувалися дводенні екологічні місії. На запрошення о. Володимира Ждана, який не лише душпастирює в цьому селі, а й виконує уряд канцлера в Єпархіальному управлінні Стрийської єпархії, завітав з науками о. Олег Кобель, референт Бюро екології УГКЦ. В неділю 30 вересня на трьох Літургіях було виголошено реколекційні науки. Вони стосувалися різних тем: пошанування Бога Творця, відповідального ставлення до створеного світу, належного ставлення до Божих дарів і теми екологічного гріха.

Одна з наук була адресована безпосередньо до дітей. Саме до них, наступного дня екореферент завітав у школу та дитячий садок. Для старших діток священик привіз подарунки: журнали та закладки з екопорадами, а також розповів про конкурс Бюро екології  “Відповідальність за створіння”, який зараз триває. Для менших діток, в дитячому садочку о. Олег привіз еко-казки.
Останнім пунктом місій стала сільська рада. Тут, з сільським старостою п. Лесею Галадій священики мали нагоду поспілкуватися про наболілі проблеми Пісочнянської громади. На завершення екологічних місій парафіяльна молодь та діти висадять близько десятка декоративних дерев. Щоб цей акт дияконії завжди пригадував про те, наскільки велику гідність нам дав Господь, бути співуправителями Його творінням.
Повідомив о. Олег Кобель
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.