Екологічні реколекції в смт Гніздичів

DSC08138У четвер, 1 квітня 2015 року, відбулися великопосні реколекції та представлення екологічної ініціативи на парафії св. безсрібників і чудотворців Косми і Дам᾽яна смт Гніздичів Жидачівського району.

Великий Піст є особливим часом християнського подвигу в дорозі нашого спасіння. Через особисте зречення від зла, плекання чеснот та життя у Христі, людина примирюється з Богом, щоб відновити у собі зруйнований гріхом Божий образ. Примирення є результатом діалогу людського каяття та Божественного прощення, яке особливим способом дарується людині у св. Тайні Покаяння. Тому на запрошення пароха о. Миколи Масендича на реколекції прибув о. Ярослав Турик районний еко-референт.

Реколекції розпочалися Божественною літургією, яку відслужив о. Ярослав та зачитав Звернення преосвященного Владики Тараса Сеньківа О.М., Єпарха Стрийського, з нагоди Великопосної ініціативи Бюро екології УГКЦ «Екологічне навернення для порятунку створіння». В своїй реколекційній науці отець представив екологічну ініціативу «Великий піст подорож до Воскресіння в гармонії з усім світом та наголосив на шкідливості пластикових квітів та розповів про інші екологічні гріхи.

На завершення реколекцій всі спільно помолилися молебень до св.. Священномученика Йосафата та були прочитані молитви на оздоровлення, після яких о. Ярослав благословив усі мощами св. Йосафата. В часі реколекцій численні парафіяни приступили до святої тайни покаяння, яку уділяли  священики Жидачівського та Журавнівського деканату: о. Василь Масендич, о. Михайло Чмир, о. Петро Пиріг, о. Ігор Марусин, о. Остап Юрів та о. Василь Курпіта.

О. Ярослав Турик,
Прес-секретар Жидачівського деканату