Екуменічна хресна хода вулицями с. Нежухів на Стрийщині

IMG_1937У неділю, 29 березня 2015 року, вулицями с. Нежухів Стрийського району пройшла перша в історії села молитовна хресна хода за мир і спокій в Україні. Хресна дорога мала екуменічний характер, участь у ній взяли громади греко-католицької парафії Покрови Пресвятої Богородиці, разом з її адміністратором о. Маркіяном Колібеком та української православної церкви Київського Патріархату разом з о. Ярославом Цигилем.

В часі молитовного ходу, священики та значна кількість громади с. Нежухова мали можливість роздумувати над терпіннями Ісуса Христа, пережитими задля спасіння усього людства, а також, єднаючись у молитві, просити у Господа миру і кращої долі для України.

Протягом хресної ходи, на чотирнадцяти молитовних зупинках відбувалися читання розважань над страстями Христовими. Присутні молилися за Україну, за мир та Боже благословення для всіх, хто бореться за правду. Хрест несли представники громади села, а саме воїни АТО та їх родичі, спільнота «Матері в молитві», вчителі, депутати сільської ради, молодь, діти, церковні комітети, а також усі бажаючі.

На завершення хресної дороги ходи до її учасників звернулися священики, які подякували всім присутнім за участь у молитовному заході та наголосили на тому, що в цей нелегкий час для України, саме молитва єднає людей не зважаючи на конфесійну приналежність. А насамкінець вся громада виконала гімн «Боже, великий єдиний».

Саме у такий важкий момент для нашої держави є дуже важливо, щоб християни усіх конфесій єдналися у молитві за нашу Батьківщину і цим засвідчували свою братню любов, даючи свідоцтво віри в Ісуса Христа, розіп’ятого і воскреслого та віри у нашу перемогу.

 

Прес-служба Стрийської єпархії